خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال آگهی

سایت تبلیغات

سایت تبلیغات

شرکت سرای تجارت دیبا با هدف بالا بردن سطح کیفیت کالاهای داخلی و رونق در کسب و کار اقدام به راه اندازی وب سایت تبلیغات خود کرده است.

این وب سایت تنها یک سایت تبلیغاتی نیست، این وب سایت تبلیغاتی با هدف بلند مدت افزایش صادرات کشور راه اندازی شده است و تمامی پروسه های این وب سایت براساس تجارت B2B یا بیزینس با بیزینس بوده است و به هیچ عنوان آگهی های شخصی در آن درج نخواهد شد.

سایت تبلیغات

یکی از مزیت های وب سایت تبلیغات بیزینس ۲۴۷ بهینه بودن سئو در آن و بالا بودن اعتماد گوگل به این سایت می باشد، که منجر می شود پس از ثبت آگهی رایگان در این وب سایت تبلیغاتی پس از کمتر از ۲۴ ساعت تبلیغ شما در صفحات اولیه گوگل نیز به چشم بخورد و نه تنها شما با ثبت تبلیغ رایگان در این وب سایت بازدید کنندگان روزانه این سایت را دارید، همچنین بصورت مستقیم از گوگل و دیگر موتورهای جستجو نیز می توانید مشتری جذب کنید.

ثبت آگهی در سایت تبلیغات

ثبت آگهی در این وب سایت بسیار ساده بوده و شما می توانید با تنها چند کلیک آگهی محصول خود را در این وب سایت تبلیغاتی ثبت کنید و مدیریت وب سایت نیز بین ۱-۲۴ ساعت پس از ارسال آگهی شما، آن را تایید خواهند کرد.

شما قبل از ارسال آگهی میبایست ابتدا از طریق دکمه ثبت نام در بالای صفحه سمت چپ، اطلاعات شرکت خود را وارد کنید و ثبت نام انجام دهید.

پس از ثبت نام می توانید با استفاده از دکمه ارسال آگهی محصولات خود را بصورت جدا گانه در این وب سایت درج نمایید.

ثبت آگهی در این وب سایت کاملا رایگان بوده و شما هیچ هزینه ای را متحمل نمی شوید.

فقط در صورتی که بخواهید محصول شما در قسمت ویژه و همچنین صفحات از قبل طراحی شده در سایت های خبری زیر نظر شرکت سرای تجارت دیبا بعنوان محصولات برتر یا برند برتر کشور قرار بگیرند، دارای هزینه خواهد بود.

در ضمن اگر شما عزیزان در فکر بازاریابی خارج از کشور و صادرات کالای خود هستید می توانید بصورت مستقیم با ما تماس حاصل فرمایید.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مقاله
Author Rating
51star1star1star1star1star
support
نیاز به پشتیبان دارید؟
02177492397-09388151358
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait