خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

ارسال آگهی

0 تومان

شرکت زرآونگ تجارت

  • استان: تهران
  • خیابان: آیت اله کاشانی
  • شهر: تهران
  • آدرس دفتر مرکزی: گیشا - خیابان 19
  • وب سایت: http://www.camriran.com
  • تلفن تماس دفتر مرکزی: 88288307 - 88288308 - 88288309 - ( 9821+)
  • موبایل: 09126118132
  • ارسال شده: ۳۰ دی ۱۳۹۴ ۹:۲۳ ق.ظ
  • انقضاء: این آگهی منقضی شده است
Automatic-25
DSCN2203lux-2b-bft

توضیحات بیشتر

بیش از ۱۰ سال از اُنسمان با صنعت اتوماسیون و کنترل تردد در ایران می گذرد. در این اسنا مجموعه ای گرد آورده ایم تا اندک سهمی در جهت پیشرفت فرهنگ و صنعت این مرز و بوم داشته باشیم. مجموعه ای که شهرتش ، خویشتن داری و نیکی و برادری است و هدفش پویایی و تعالی نیـت خدمت به همنوعان. در این پویش به طبیعت جهان نزدیک شدیم و آموختیم افتادگی از خاک، سوزندگی از آتش، حرکت از باد و آرامش از آب.امروز دست پیر تجربه را در دستان جوان طراوت فشردیم ، توشه ای پدید آمد برای آنانی که از راه می رسند تا بلوغ را در وجود و عشق را در قلبمان جستجو کنند و ایمان بیاورند که این جهان هیچ نیست جز سایه فیض یکتایی توانا که خلاقیت ما حاصل ایمانمان به اوست. در این مهد جاودان پر افتخاریم که با حمایت پیشینه سی و هفت نماینده ، شبکه نیرومندی را در راستای اهداف تعیین شده ایجاد نموده ایم.

و اینـــک مجموعه زرآونگ تجارت در بخش اتوماسیون به عنوان مشاو ، طراح و تامین کننده تجهیزات اتوماسیون و کنترل تردد و حفاظتی میباشد این مجموعه با کادری مجرب آماده ارائه خدمات برای کلیه هموطنانی میباشد که با هدف ارتقاع سطح کیفی و امنیتی برای مجموعه های مسکونی ، تجاری ، اداری یا صنعتی خود میباشند .
خدمات این شرکت را به قرار زیر میتوان دسته بندی کرد :
۱- درب های اتوماتیک .
۲- دوربین های مداربسته .
۳- تجهیزات کنترل تردد .
۴- طراحی و پیاده سازی شبکه های ACCESS CONTROL
۵- تجهیزات اعلام صرقت و حفاظت پیرامونی
۶- …
یا حـــــــق

نیاز به اتوماسیون
بشر در آغاز هزاره سوم با پیشرفت ، علم و فن آوری نوین به فتح قله هایی دست یافت که همواره رفاه و آسایش را برای انسان ارمغان آورده است. نیازهای امروزه بشری ، اتوماسیون را از جنبه تجملاتی به ورطه الزام سوق داده است که این نیاز در فلسفه اتوماسیون به چشم می خورد. فلسفه اتوماسیون یک عملکرد ساده جهت رفاه بیشتر نیست بلکه ایجاد شبکه ای همگون تحت پوشش تجهیزات جانبی است که به افزایش راندمان کاری و ایمنی کاری می انجامد. و امروزه در کل جهان به عنوان یک فن و یک صنعت در حال توسعه می باشد که به انکای آن از اتلاف نیروی انسانی ، وقت کاسته می شود.
با وجود این شبکه و حذف نیروی انسانی ، از چرخه عملکردهای خاص ، خطا نیز به مراتب کاهش خواهد یافت و در ادامه امکان برنامه ریزی سیاستهای خاص در عملکردی بلند مدت به سادگی امکانپذیر می گردد.
امروزه در نظامهای مدیریت متمرکز و یکپارچه خط مشی ء های مشخص به منظور پیشبرد اهداف کلان تعیین شده که بر پایه فلسفه اتوماسیون بنا می گردد.
از جمله نظامهای مدیریتی یاد شده به IMS ( نظام مدیریت یکپارچه ) ، BSC ( سیستم ارزیابی امتیاز متوازن) ، سیستم EFQM و HSE ( مدیریت و تعالی زمانی ) ، TQMS ( مدیریت کیفیت ) ، EMS ( مدیریت زیست محیطی ) ، OH&S ( ایمنی و بهداشت ) ، که لازمه پیشرفت و جهانی شدن میباشند .

ماحصل مطالب یاد شده ،اثبات نیاز بازار معرف به محصولاتی خاص می باشد که در لفظ اتوماسیون جوابگوی بازار نیاز باشد و حال وظیفه شرکتهای تولید کننده ، شناسایی ماهیت نیاز و برآورده سازی آن است ولی متاسفانه چون نیازها برای هر ملیت و فرهنگی فاکتورهای جانبی از جمله هزینه و … را نیز در بر دارد ، محصولات تولید شده در طبقه بندی های گوناگونی به بازار تقاضا وارد می شود.محصولی که در این مجموعه با آن آشنا خواهید شد ، محصولا

شناسه آگهی : 505569f5126f3224

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

تبلیغات

کاغذ دیواری پرده کرکره ممبر تلگرام ویلا شمال کفسابی تخریب ساختمان شاک ویو نمایندگی زیمنس کناف

ارسال نظر

support
نیاز به پشتیبان دارید؟
02177492397-09388151358
درخواست پشتیبانی
Please Wait
Please Wait